Звіт директора про роботу на карантині

 

 

01.06.2020 01-2159

 

Звіт про роботу педколективу

по  загальноосвітній  школі  І-ІІ ступенів   с.Жахнівка

за період з 25.05.2020 р.  по 29.05.2020 р.

 

1.                   Педагогічні працівники здійснили семестрове і річне оцінювання навчальних досягнень учнів 1-8 класів станом на 28.05.2020 р. Кожен особисто  прозвітував  письмово у вайбергрупі «Педагоги Жахнівської ЗОШ» на дистанційній педраді (протокол №7 від 28.05.2020 р.) з  питань : виконання програм, проведення підсумкового оцінювання, нагородження Похвальним листом відмінників,  кількість учнів по рівнях успішності, заповнення шкільної документації, оформлення свідоцтв навчальних досягнень і табелів успішності, їх фотографування і готовність до електронної розсилки, форми пересилки електронних нагород, проведення заходів з бжд на літні канікули, стан готовності до дистанційного свята Останнього  дзвоника.

     Оцінки за рік виставлені (наказ по школі від 29.05.2020 р. № 33), звіт про рівень успішності і якісний показник надіслано 30.05.2020 р. на електронну пошту УОМС Коваль Л.Ф. Усі учні переведені до наступних класів (наказ по школі від  29.05.2020 р. № 33, наказ по школі від  29.05.2020 р. № 34 ).

      Оформлені оригінали табелів успішності учнів 3-8 класів та свідоцтв навчальних досягнень учнів 1-2 класів, сфотографовані і в електронному вигляді розіслані особисто учням та їх батькам (з подальшою видачею оригіналів після закінчення карантину на початку наступного навчального року) 29.05.2020 р. по закінченні  дистанційного свята Останнього дзвоника.

2.       Графік заповнення класних журналів виконано на 29.05.2020 р. Шкільна документація оформлена.

3.       Учителів-пенсіонерів серед педагогічних працівників немає.

4.       Згідно плану-графіка  КВНЗ «ВАНО»  підвищення кваліфікації  пройшли учитель біології та природознавства Красівська О.В., учитель зарубіжної літератури  Аркушенко ю.І. з 19.05. по 22.05.

5.       У звязку із продовженням карантину до 22.06. , відсутністю 9-го класу , завершенням заповнення шкільної документації педагогічні працівники пішли у щорічну основну відпустку з 01.06.2020 р. Технічний персонал через продовження карантину також пішов  у щорічну основну відпустку з 01.06.2020 р.

6.       Під час заповнення шкільної документації з 25.05. по 29.05. технічні працівники несли чергування у школі, контролювали відвідування закладу при умові наявності масок, рукавичок, індивідуальних антисептиків для рук. Кожен із  працівників дотримувався дистанції 1,5 – 2 м, знаходилися у класах не більше 1 особи. Режим миття рук був організований.

7.       ЗНО немає.

8.       Опис і фотоматеріали про виховні заходи минулого тижня надіслані 30.05.2020 р. на електронну пошту УОМС Панченко О.О. Звіт про  національно-патріотичне виховання педагог-організатор Мороз О.М. надішле протягом дня.

9.       Інформацію про передплату «Маяка» шкільний бібліотекар  Бобик М.М. подала.


Директор  школи                                             Т.І.Сковира

 

 

22.05.2020 01-2156

 

Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

 

           З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

 

Клас

Кількість учнів у класі

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

Шкільний сайт

Член Viberгрупи класу

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

1

7

7

6

1

2

7

7

7

0

3

8

8

7

1

4

8

8

6

2

5

11

11

10

1

6

6

6

6

0

7

9

9

8

1

8

5

5

5

0

 

      Ідивідуальні плани  до 22.05. членами педагогічного колективу виконано,  складено і розміщено на сайті плани дистанційної роботи до 29.05.

      Учні навчаються у Всеукраїнській школі онлайн для 1-8 класів згідно надісланих тижневих планів у кожному класі та працюють з учителями щоденно у вайбергрупах 1-8 класів. Використовують уже перевірені і відпрацьовані освітні платформи, ютубканал та освітні сайти.

       Продовжуються контрольні та інші перевірні роботи з навчальних предметів, учителі оцінки виставляють і повідомляють індивідуально. Навчальні досягнення фіксуються  у домашніх журналах успішності під час карантину.

         Дзіканова О.В.  з батьками 1 класу провела спілкування про підсумки дистанційного навчання та  освітнього процесу . Почала працювати над індивідуаьним планом до 29.05, класний журнал заповнила, працює над рештою документацією класного керівника.

           Мороз О.М. провела  з батьками учнів 2 класу  батьківські збори в телефонному режимі. Розпочала останній корекційно- підсумковий тиждень, де має повторитися та узагальнитися раніше вивчений матеріал. Працює згідно календарно- тематичного планування, рекомендацій МОНУ, ВАНО, відділу освіти, директора школи. Працює над заповненням класного журналу. Впорядковує і  заповнює Свідоцтва  навчальних  досягнень учнів.

       Величко Н. М.  у 3  класі провела   перевірні роботи з природознавства та української мови Всі роботи перевірені і оцінені.

       Колібабчук А.Г. у 4 класі   провела дві підсумкові контрольні роботи з читання та природознавства. Опрацювала навчально - методичні рекомендації по заповненню класних журналів, семестровому та річному оцінюванню. Розпочала заповнювати класний журнал та документацію  класного керівника. Готує підбірку слайдів по дотриманню  техніки безпеки під час літніх канікул.

        Титко Г.І. з української мови написала з учнями контрольні роботи:

            у 5 класі «Підсумкова контрольна робота за рік» - тестування, завдання  надіслані у вайбер - групу;

            у  6 класі «Займенник» - різнорівневі тестові завдання - надіслані у вайбер - групу;

            у 7 класі «Службові частини мови. Вигук» - різнорівневі тестові завдання, надіслані у вайбер - групу;

З української літератури теж писали контрольні роботи:

            у 5 класі «Творчість М.Рильського, Г.Тютюнника, М.Вінграновського» - письмовий твір;

            у 6 класі «Леонід Глібов, Степан Руданський, Павло Глазовий». Онлайн – тестування;

            у 7 класі «Творчість Олега Ольжича, Олени Теліги, Олександра Гавроша, Андрія Малишка». Письмовий твір.

            З англійської мови було здійснено контроль навичок читання та письма в 5 – 8 класах.  Щодо детальної інструкції виконання контрольних робіт в кожну групу надіслала голосове повідомлення. Також проводила індивідуальні консультації та роз’яснення в телефонному режимі. Всі надіслані роботи перевірені, оцінки виставлені в домашньо- карантинному журналі, учням та батькам надіслала в особисті повідомлення оцінки та подяки за старанність. Розпочала запис журналів у 5-6 класах.

          Титко В.І. з математики в 5 та 6 класах провів контрольні роботи   за рік. В 7 класі учні виконували контрольну роботу з алгебри  за темою «Системи рівнянь»  ( завдання відкритого типу)  та фізики  за темою «Механічна робота та енергія»( різнорівневі тестові завдання).   Учні 8 класу писали контрольну роботу з фізики за темою «Електричні явища»  (різнорівневі тестові завдання, надіслані у вайбер – групу) та інформатики з теми «Алгоритми та програмування»(онлайн – тестування), алгебри «Квадратні рівняння»(різнорівневі тестові завдання).  Контрольні роботи надсилав у вигляді фото, голосовим повідомленням здійснював роз’яснення щодо виконання завдань та розв’язування задач. Обмінюється досвідом з колегами у вайбер – групах:  «РМО вчителів фізики», «РМО вчителів математики», «Фізики Вінниччини». Опрацював Методичні рекомендації щодо оцінювання та заповнення класних журналів, всі рекомендовані листи МОНу, відділу освіти та директора школи.  Розпочав заповнення класних журналів 5-6 класів. Здійснює запис відповідно до календарно – тематичного планування, виставляє поточні та тематичні оцінки ( з особистого записника успішності учнів на карантині).  Продовжує наповнювати матеріалами  директора школи шкільний сайт.

        Красівська  провела узагальнення знань :  у 5 класі з природознавства за темою "Планета Земля як середовище життя  організмів" (форма проведення контрольна робота за ІІ семестр),  у 8 класі з географії за темою "Населення України і світу" (форма проведення контрольна робота за ІІ семестр). З 19 по 22 травня перебуває на дистанційному підвищенні  кваліфікації у  КВНЗ  «ВАНО». Пройшла 7 вебінарів в он-лайн режимі, написала 3 практичні роботи, пройшла фаховий тест. Працювала у районних  групах учителів географії та трудового навчання. Ознайомилася з наказами стосовно ведення документації, заповнила "Журнал класного керівника", "Журнал реєстрації інструктажів з БЖД".

        Аркушенко  Ю.І.  здобувала досвід у районній групі учителів зарубіжної літератури. Працювала відповідно до календарно - тематичного планування та індивідуального плану роботи. Дотримувалася рекомендацій  директора  школи щодо  дистанційного навчання .  Щоденно розсилає учням 5-8 класів за розкладом тижневого навантаження  завдання та матеріали до уроків( відеопрезентації, фото, відеоуроки, голосові повідомлення) у вайбер – групи 5-8 класів.  З російської мови написали різнорівневі контрольні роботи в 5-8класах на тему:"Речення.текст". Із зарубіжної літератури  писали контрольні роботи в 5 – 8 класах на тему"Сучасна література" Також проводила індивідуальні консультації та роз’яснення в телефонному режимі.    Всі надіслані роботи перевірені. З 19 по 22 травня перебуває на дистанційному підвищенні  кваліфікації у  КВНЗ  «ВАНО». Пройшла 7 вебінарів в он-лайн режимі, написала 3 практичні роботи, пройшла фаховий тест.

           Сковира Ю.І. з фізичної культури усіх учнів охопив у  Всеукраїнській школі онлайн руховою активністю. Щоденно працює з учнями 1-8 класів у вайбергрупах, у загальношкільній групі «Пізнайко Школярик».       Завдання з фізкультури  спрямовані на ЗРВ на розвиток швидкості, спритності і витривалості, виконання нормативів, розвиток основних фізичних якостей і забезпечення максимальної рухової активності у весняний період на свіжому повітрі. Щоденно надсилає у вайбергрупи  1-8  класів  руханки, фізкультхвилинки, відеотренування. Щоразу наголошує учням на попередженні травматизму, дотриманні техніки безпеки під час виконання завдань з фізкультури та рухливих ігор. Обмінюється методичними матеріалами у районній предметній групі «Фізкультурники Тиврівщини» .         Під час дистанційного навчання  продовжує   використовувати  матеріали  Ютуб каналу «Junior Z», посилання з Ютуб каналу, сайту «На Урок», відеоуроки для школярів «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту». Заповнив класні журнали у 1-2 та 3-4 класах, де не виставляються оцінки. Працює із журналами 5-8 класів, де оцінювання за ІІ семестр відбувається на основі оцінок з 13.01. по 11.03., дотримуючись індивідуальних планів, календарно-тематичного планування, вказуючи форми дистанційної роботи (відеоуроки, відеотренування, презентації). Заповнив журнал  волейбольної секції, зазначивши форми дистанційних занять з волейболу.

        Бобик  М.М. як бібліотекар школи та вихователь ГПД  проводила  просвітницькі  бесіди з батьками в онлайн-режимі"Як вберегти зір дитини". Розмістила в групі «Пізнайко Школярик»  матеріали до дня Пам'яті жертви політрепресій та депортаціі кримських татар.Було проведено тиждень онлайн-заходів до дня вишиванки: фото"Моя сім'я у вишиванці", флешмоб "Я пр світу йду у вишиванці", "Парад вишиванок", «Модель на карантині», вибране фото світлин шкільного свята до дня вишиванки попередніх років, було розміщено багато цікавого  пізнавального матеріалу. До дня читача були висвітлені матеіали на тему"Про що я люблю  читати". Відбувалась  розмова--подорож"Сторінками моєі улюбленоі книги" . Цілий тиждень була тісна співпраця  з класними керівниками у здійсненні виховноі роботи під час карантину.

              З виховної роботи проведено цікаві масові тематичні заходи до дня вишиванки.  Взято  участь у Модельному показі «Красуня – модель на карантині», організовано фоточеллендж «Моя сім’я у вишиванці», записали відеопривітання з  Днем вишиванки, оформили сімейні фотовиставки.

      Наприкінці кожного тижня формується папка «Жахнівка.ЗОШ» із папками про проведені виховні онлайн заходи , що містять фото і опис заходів. Вказані папки надсилаються щотижня про 1-2 виховні заходи до УОМС Панченко О.О. Дані матеріали розміщуються і на сайті у Новинах  та  у соцмережі.

        Усі   учасники освітнього процесу здорові. Скарг та звернень від батьків немає.

        Лист МОН від 15.05.2020 №1/9-259 стосовно учителів-пенсіонерів опрацьовано. У педагогічному колективі учителів-пенсіонерів немає.

      Графік відпусток педагогічних працівників складений та надісланий бухгалтеру Казьмірук А.П. у звязку із продовженням карантину до 22.06.2020 р. педагогічні працівники, обслуговуючий персонал та директор школи ідуть у щорічну основну  відпустку з 01.06.2020 р.

       Планову мережу учнів на наступний 2020-2021  навчальний рік подано 15.05.2020 р.

         Починаючи з 18.05.2020 р. заповнено класні журнали у 1-2 класах НУШ і 3-4 класах. Розпочато  запис предметів у 5-8 класах, де не виставляються оцінки (музика, трудове навчання, фізкультура у 5-8 класах, де оцінювання виставляється на основі І семестру і досягнень учнів до 12.03). Вже учителями виставлено оцінки з музики, трудового навчання і фізкультури у 5-8 класах за ІІ семестр і рік.

         Вже з 25.05. будуть заповнюватись сторінки предметів у 3-8 класах, які оцінюються. Заповнення класних журналів відбуватиметься виключно у школі, перебування в кабінеті не більше 1 особи в масці та рукавичках. З собою учителі матимуть навчальну програму, календарно- тематичні плани, Індивідуальні плани, методичні рекомендації щодо заповнення  журналів і підсумкового оцінювання, домашній журнал обліку досягнень. Усі педпрацівники опрацювали методичні рекомендації, останнє рекомендаційне відеоаудіоконсультування та використовують його в роботі. До виставлення оцінок за ІІ семестр та рік готові.

        Запис «Дистанційне навчання» щоденно у графі  «Завдання  додому»  не робитимемо – вирішено колективно, так як всі записи з 12.03.2020 р. стосуються суто дистанційного навчання, це оговорено у наказі по школі від 16.03.2020 р. № 21 «Про організацію дистанційної роботи у школі під час карантину».

      18.05.2020 р. директором школи створено вайбергрупу  «Майбутні першокласники», до складу якої ввійшли батьки першокласників, учитель початкових класів Колібабчук А.Г. – вчитель 1 класу , завідувач Жахнівським ЗДО Швидюк Л.Д., директор школи. Із  8-и прогнозованих першокласників  ітимуть до 1 класу 7 учнів, батьки Вальчука Р. відмовились пускати дитину до школи через стан здоровя. Отже, першокласників у 2020-2021 навчальному році – 7 учнів. До відома батьків доведено умови зарахування до 1 класу (розміщені методистом Жилінською Т.О. у групі «Керівники ЗЗСО»), правила прийому, перелік необхідних документів, зразок заяви про зарахування до 1 класу, заяви - згоди на обробку персональних даних. Рекомендовано відвідати шкільний сайт, провести віртуальну екскурсію школою за допомогою навігації сайту, побачити класи НУШ, ознайомитись з педагогічним колективом, нормативно-правовими документами щодо здобуття освіти. Тут розмістили фото класної кімнати, де будуть навчатись першокласники з розпочатим поточним ремонтом. Домовлено про подання  документації в електронному варіанті.

       Учитель основ здоров'я Безуглий В.В. підготував  дистанційні  інструктажі щодо безпеки під час канікул  у формі презентацій, плакатів, відеороликів та  розмістив їх у вайбергрупі педколективу для використання класними керівниками у роботі , а також направив їх у загальношкільну групу «Пізнайко Школярик» для опрацювання  учнями і їх батьками.

       Окрім класних журналів кожен класний керівник має заповнити журнал реєстрації дистанційних інструктажів з БЖД, журнал класного керівника. Керівники  ШМО записуватимуть протоколи дистанційних засідань. Керівники гуртків записуватимуть дистанційні заняття ( форми проведення : відеотренування, презентації, майстер-класи, телефонні завдання, тощо). Вихователь ГПД записує, які дистанційні виховні заходи проводились з учнями 1-4 класів.

         На 28.05. всі журнали мають бути заповнені у школі . Будуть оформлені свідоцтва навчальних досягнень учнів 1-2 класів і табелі 5-8 класів – сфотографовані і надіслані особисто батькам в електронному вигляді. Учителі  подадуть директору дані про нагородження відмінників навчання  Похвальними листами. Не пізніше 28.05. на дистанційній педраді в групі кожен письмово прозвітує про атестованих, рівні успішності, стан проведених інструктажів з БЖД, заповнення  журналів, оформлених документів про освіту, Особових справ.

         Вже триває підготовка до  проведення 29.05. дистанційного свята Останнього дзвоника у загальношкільній групі "Пізнайко Школярик", весь день ефір наповнюватиметься лише святковим підсумковим змістом від учителів, учнів, батьків, гостей. Телефонний святковий марафон не обмежений у часі і формах, що дає змогу висловитися кожному бажаючому . Окрім цього педагорганізатор і учитель інформатики готують презентацію "Зіркового параду"  для шкільного свята, відеоряд у соцмережі.                           

           Щопонеділка традиційно учням директором школи надсилається  голосова  учнівська лінійка, підсумовується робота за тиждень, доводяться плани та заходи  школи.              

        Щотижня матеріали дистанційної роботи узагальнюються учителями у  особистих папках та директором школи у загальношкільній папці «Карантин».

        Списки учнів та учителів на нагородження звірені, Титко Г.І. та учениця Швидюк К. відзначені. Карткові рахунки та відомості про ученицю Швидюк К. подано на отримання коштів. Грамоти і Подяки  упорядковуємо, фіксуємо і будем розсилати в електронному варіанті особисто призерам, висвітлимо у «Зірковому параді» на дистанційному святі Останнього дзвоника.

         Щодо планової мережі учнів : у звязку із зменшенням кількості першокласників (з 8-и осіб до 7-и), загальна кількість учнів зменшена з 69 на 68 осіб.

 Директор    школи                                                 Т.І.Сковира

 

 

15.05.2020 01-2151

 

Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

           З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

Клас

Кількість учнів у класі

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

Шкільний сайт

Член Viberгрупи класу

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

1

7

7

6

1

2

7

7

7

0

3

8

8

7

1

4

8

8

6

2

5

11

11

10

1

6

6

6

6

0

7

9

9

8

1

8

5

5

5

0

 

      Учителі працювали над виконанням індивідуальних планів складених до 22.05. та вже  склали плани дистанційної роботи до 29.05.

      Щоденно учні працюють у два етапи : відеоуроки у Всеукраїнській школі онлайн для 1-8 класів згідно надісланих тижневих планів у кожному класі та  викладання учителями в телефонному режимі, зворотній зв'язок і перевірка виконаних робіт.

         У ІІ сесестрі згідно переспективного плану виховної роботи, річного плану роботи школи  акцентується увага на родинно-сімейне виховання. Згідно плану УОМС, БДЮТ, Календаря памятних дат, річного плану роботи школи педагог-організатор Мороз О.М. і шкільний бібліотекар Бобик М.М., класні керівники 1-8 класів організували у загальношкільній групі «Пізнайко Школярик» та класних вайбергрупах відзначення Міжнародного дня сім'ї. Цей тиждень пройшов під гаслом "Без родини - нема щастя для дитини", який включає наступні онлайн заходи: фотовернісаж "Моя родина - щасливі моменти", виставку дитячих малюнків "Я - частинка сім'ї",  "Тато.Мама.Я", флешмоб "Родинні династії", оформлення  "Дерева роду",  плакатів "Тримайся свого коріння". З ініціативи  відділу освіти  проведено заходи родинного спрямування : акція "Чисте джерело" , " Без родини- немає дитини", " Моя сім'я- цікаві моменти", "Все у природі пов'язане".

       Наприкінці кожного тижня формується папка «Жахнівка.ЗОШ» із папками про проведені виховні онлайн заходи , що містять фото і опис заходів. Вказані папки надсилаються щотижня про 1-2 виховні заходи до УОМС Панченко О.О. Дані матеріали розміщуються і на сайті у Новинах  та  у соцмережі.

        Усі   учасники освітнього процесу здорові. Скарг та звернень від батьків немає.

        На початку тижня  12.05. на телефонній конференції зазначено  завдання для колективу, виробляються чергові рекомендації щодо дистанційної роботи, охоплення дистанційним навчанням, дотримання  карантинних заходів. Оговорили і затвердили графік приїзду до школи з метою заповнення шкільної документації, формат проведення онлайнсвята Останнього дзвоника 29.05., участь кожного класного колективу у святі (святкове відео звернення директора школи, голосові і відео привітання класних керівників, пісні   про школу і канікули з домашніх записів учнів, мультипрезентації про дистанційне навчання, виготовлення святкових роликів і фотоколажів, онлайн віршоване привітання, вшанування учнів і учителів – призерів районних конкурсів, висвітлення здобутків і перемог  навчального року, онлайн винесення державного прапора , тощо..)

         Спілкування у класах активне. Стало більше голосових роз'яснень з боку учителів .

       Директор школи та класні керівники перевіряють роботу учнів у кожній вайбергрупі 1-8 класів, охоплення учнів навчанням,  початок і кінець роботи кожного учня у групі, стан виконання  дистанційних завдань, зворотній звязок, участь у  позаурочній виховній діяльності .

             Учителі вже проводять контрольні та інші перевірні роботи з навчальних предметів, не допускають перевантаження учнів, оцінки виставляють і повідомляють індивідуально. Навчальні досягнення фіксуються  у домашніх журналах успішності під час карантину.

     Так, на  цьому тижні учні 3 класу написали контрольні роботи з української мови та  математики. Учні 4 класу написали контрольну роботу з математики.

      Учні 7 класу з української мови  писали контрольний докладний письмовий переказ тексту  - роздуму дискусійного характеру в публіцистичному стилі. 

    Учні 8 класу з української літератури писали  контрольну роботу з теми «Творчість В.Дрозда, Ю.Винничика, В.Чемериса» у формі письмового  твору на  тему «Добро і зло в сучасному світі».

      З англійської мови в учнів 7 класу з англійської мови  здійснювався контроль навичок  читання .

    Учні 8 класу з української мови узагальнювали й систематизували знання з теми «Речення з відокремленими членами речення», писали контрольну роботу з цієї теми у формі різнорівневих тестових завдань,

       З математики в 5 та 6 класах писали контрольну роботу  з тем: «Середнє арифметичне. Відсотки» - 5 клас; «Координатна площина. Графіки» - 6 клас. Учні 8 класу писали контрольну роботу з геометрії з теми «Многокутники». Контрольні роботи надсилались у вигляді фото, голосовим повідомленням здійснювалося  роз’яснення щодо виконання завдань та розв’язування задач.

         З природничих предметів  проведено  контрольні роботи  : з  біології у 6-7 класах,  з  географії  у 6-7 класах, з хімії у 7-8 класах. Написано  контрольні роботи з російської мови у 6 класі.

       Наприкінці робочого тижня  педагоги  узагальнюють свою роботу і формують звіти про роботу , детально висвітлюють : як відбувається повторення, контроль вивченого, кількість і форми проведених перевірних робіт, стан виконання навчальних програм, чи співпадає процес з календарнро-тематичним плануванням , чи все готове до тематичного оцінювання, коли зможуть заповнювати класні журнали та інші документи.

       Проведено консультацію з куратором школи Козак Л.О. щодо завершення навчального року у школі, заповнення шкільної документації.

       Щопонеділка учням директором школи надсилається  голосова  учнівська лінійка, підсумовується робота за тиждень, доводяться заходи згідно річного плану роботи школи.              

        Щотижня матеріали дистанційної роботи узагальнюються учителями у  особистих папках та директором школи у загальношкільній папці «Карантин».

         Шкільний сайт наповнюється своєчасно новинами та необхідними документами згідно ст.30 Закону «Про освіту». Головний спеціаліст УОМС Коваль Л.Ф. відзначила належний стан і наповнюваність сайту школи. Директор школи відзначила роботу учителя інформатики Титка В.І. щодо своєчасного розміщення на сайті матеріалів, наданих директором школи.

        Педагогічний колектив детально опрацював методичні рекомендації щодо  оцінювання навчальних досягнень  та заповнення класних  журналів  для подальшого використання в роботі.

      Вироблено графік і правила для учителів  щодо відвідування закладу у період карантину та заповнення шкільної документації.

      Плануємо з 18.05. розпочинати заповнювати класні журнали. Почнемо із 1-2 класів НУШ, 3-4 класів та запису предметів у 5-8 класах, де не виставляються оцінки (музики, трудового навчання, фізкультури у 5-8 класах, де оцінювання виставляється на основі І семестру і досягнень учнів до 12.03).

         Вже з 25.05. будуть заповнюватись сторінки предметів у 3-8 класах, які оцінюються. Заповнення класних журналів відбуватиметься виключно у школі, перебування в кабінеті не більше 1 особи в масці та рукавичках. З собою учителі матимуть навчальну програму, календарно- тематичні плани, Індивідуальні плани, методичні рекомендації щодо заповнення  журналів і підсумкового оцінювання, домашній журнал обліку досягнень , кілька кулькових ручок з чорним чорнилом, а також допоміжні матеріали ( теплий одяг, їжу, транспортний засіб, телефон, ЗІЗ, антисептик).  Перед заповненням шкільної документації необхідно повторно усім опрацювати методичні рекомендації, дотримуватись  основних вимог : заповнення згідно календарно- тематичних планів, Індивідуальних планів та розкладу, контрольні без дати, у Змісті під темами вказувати форми проведення уроку (відеоурок, телеурок , онлайн, телефонний звязок, голосове повідомлення, тестування). Правило - все на користь учня ! Проте заповнення документації може відбуватися і після закінчення Карантину. Кожен індивідуально згідно шкільного графіку працюватиме у школі, скупчення працівників у школі неприпустиме.  

       Намагатимемось мінімізувати кількість виїздів до школи, розрахувавши час на заповнення документів (в середньому при педагогічному навантаженні 18 год необхідно зафіксувати навчання за 10 тижнів, тобто записати 180-200 уроків з 12.03. по 29.05.).

     Після виставлення оцінок та педради з 28.05. заповнюємо свідоцтва навчальних досягнень у 1-2 класах, табелі у 3-8 класах, фотографуємо (скануємо) їх і в електронному вигляді надсилаємо особисто батькам. Виводимо дані про рівні навчальних досягнень  учнів для звітування.  Оригінали документів  та Похвальні грамоти за високий рівень навчальних досягнень віддаємо на початку наступного  навчального року.

      29.05. після дистанційного свята Останнього дзвоника класними керівниками проведуться інструктажі з БЖД на літо.

     За відсутності  9 класу і після заповнення шкільної документації в умовах карантину, з метою недопущення поширення інфекційних захворювань  педагогічні працівники планують іти  з  01.06.  у щорічну основну відпустку. Після карантину  приступлять за підготовку навчальних кабінетів до нового навчального року.

      Учителями у вайбергрупі проведено аналіз наявності підручників , шкільний бібліотекар звіряє бібліотечний фонд із накладними, до 20.05. аналіз буде оформлено та надіслано до УОМС.

      Техпрацівники  з 16.03.2020 р. по 22.05.2020 р. знаходяться протягом 30 робочих днів на оплаті 23 заробітної плати. Обслуговуючий персонал приступить  до роботи з 25.05.2020 р., так як  у школі вже будуть учителі, узгодять з ними і почнуть поточний ремонт у навчальних кабінетах, будуть займатись  викошуванням бурянів на пришкільній території.

      Залишок  енергоресурсів після закінчення опалювального сезону  31.03.2020 р. : вугілля – 7100 кг, дров  - 12,9 куб.м. Після звірки з бухгалтером дані будуть уточнені.

      Протягом тижня відбулась звірка залишків продуктів харчування по шкільній їдальні, дані звірені з бухгалтерією.

      Минулого  тижня працівниками  Тиврівської  СЕС лабораторії  у школі проведено заходи по дератизації згідно укладеної угоди, надано крисиний яд та захисну рукавицю кухару для дератизації  їдальні. Кухарем  дератизаційні заходи виконані.

Директор    школи                                                 Т.І.Сковира

 

                                                                                

                                                                                08.05.2020 01-2147

                                               Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

 

                                З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

Клас

Кількість учнів у класі

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

Шкільний сайт

Член Viberгрупи класу

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

1

7

7

6

1

2

7

7

7

0

3

8

8

7

1

4

8

8

6

2

5

11

11

10

1

6

6

6

6

0

7

9

9

8

1

8

5

5

5

0

 

      Учителі працювали над виконанням індивідуальних планів до 11.05. та поступово із продовженням карантину складали плани дистанційної роботи до 22.05. По школі видано наказ про продовження карантинних заходів до 22.05.2020 р. (наказ № 28 від 07.05.2020 р.).

      Щоденно учні спільно з учителями переглядають, уточнюють, обговорюють відеоуроки у Всеукраїнській школі онлайн для 1-8 класів згідно надісланих тижневих планів у кожному класі.

      Вхідні документи з електронної пошти школи та районних вайбергруп своєчасно опрацьовуються учителями. Матеріали, що стосуються окремих предметів, надсилаються учителям особисто.

     У педколективі опрацьовано методичний посібник МОНУ з дистанційного навчання та обговорено нові професійні стандарти учителя.

     Взято до уваги тематику, графік роботи КВНЗ «ВАНО» з дистанційного підвищення кваліфікації. Учителів попереджено, що очних курсів у 2020 р. не передбачається.

     Для перевірки знань учителі використовують переважно тестування, контрольні роботи.

      З 04.05.2020 р. по 11.05.2020 р. у школі  дистанційно проведені заходи із вшанування Дня  пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі (наказ по школі від 07.05.2020 р. № 29). Педагог-організатор Мороз О.М., учитель історії Безуглий В.В., шкільний бібліотекар Бобик М.М., класні керівники 1-8 класів організували у загальношкільній групі «Пізнайко Школярик» та класних вайбергрупах показ  презентацій «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», виставку книг та історичних документів: ”Герої не вмирають”, ”Подвиг не має забуття”.

     Педколектив  організував  виготовлення  учнями вдома червоних маків як офіційного символу пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на Сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

          Провели онлайн - привітання  сімей ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників  АТО  ”Учасник АТО мого двору (села), ”Солдатські сім’ї”.

         Організували  написання листів, малюнків, вітальних листівок для учасників АТО , фотоестафету вдячності.

           Провели загальношкільну акцію у  режимі онлайн 08.05.2020р. о 13.00. хвилину мовчання «1939-1945. Пам’ятаємо, хоч залишаємось вдома!» із вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників ООС .

          Естафету вдячності і памяті «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» розпочала директор школи  Т.І.Сковира

          З метою відзначення Дня Матері до 10.05. учні задіяні у виготовленні виробів декоративно-прикладного мистецтва для мам, малюнків, сімейних фотографій з мамами.

          Матеріали тематичних заходів висвітлені у новинах, направлені Панченко О.О. та  у соцмережі ФБ.

       Усі   учасники освітнього процесу здорові. Скарг та звернень від батьків не надходило.

        На початку тижня директор окреслює завдання для колективу, акцентує увагу на основних питання навчаня, безпеки, контролю охоплення дистанційним навчанням, дотриманні карантинних заходів.

      Щоденно перевіряється робота у кожній вайбергрупі 1-8 класів. Моніториться масовість охоплення учнів дистанційним навчанням, організований початок робочого дня і включення в роботу кожного учня у класі, звернення класного керівника до класу і вчителів-предметників, обсяг дистанційних завдань, зворотній звязок, рівень комунікації з дітьми, доброзичливість у повідомленнях, тривалість переписки у групі, форми роботи з учнями, позаурочна діяльність, види контролю виконаних завдань.

       Кожен робочий день у групах класів розпочинається зі звернення класного керівника до дітей, націлювання на роботу, навчання у телешколі, дотримання розпорядку дня, інформування про заплановані заходи, активізацію пасивних учнів, заохочення активних школярів. Далі учні залучаються зарядкою від учителя фізкультури. Потім учасники вайбергрупи класів отримують рекомендації учителів предметів згідно розкладу уроків. Комунікація триває від 8.00. до 23.00. в залежності від стану інтернетпокриття, присутності батьків вдома, наявності оплаченого тарифного плану, стану завантаження повідомлень про виконану роботу.

      Учителі проводять контрольні роботи з навчальних предметів, перевіряють  роботи учнів , коментарі і оцінки виставляють  в особисті сторінки. Учителі вимагають постійний зворотній звязок з учнями . Оцінки накопичуються у домашніх журналах успішності під час карантину.

       Щопонеділка учням надсилається 15-хвилинна учнівська лінійка, підсумовується робота за тиждень, доводиться план на поточний тиждень. Директор щоразу наголошує на завданнях для батьків у здійсненні партнерства у навчанні дітей.

        Частина класних керівників провели  дистанційні батьківські збори – телефонні конференції на тему «Переваги та недоліки дистанційного навчання. Форми  підвищення ефективності навчання  у ході завершення наачального року». Розглядали з батьками такі питання:

1. Необхідність здійснення дистанційного навчання. Навчання у Всеукраїнській школі онлайн.

 2. Вдячність батькам та учням за активну участь у здійсненні дистанційного навчання.

3. Продовження карантину. Дотримання карантинних заходів.

4. Забезпечення  дітей інтернет – ресурсами, здійснення зворотнього зв’язку.

5. Підсумки навчальної діяльності учнів, форми оцінювання їх успішності.

6. Участь в позаурочних заходах.

7. Завершення навчального року і підсумкове оцінювання за ІІ семестр і н.рік..

       Напередодні тривалих  вихідних та святкових днів було проведено з учнями та батьками інструктаж з БЖД,  попередження дитячого травматизму, правила поведінки на водоймах, правила пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, дотримання карантинних заходів, інформаційні матеріали та памятки від медсестер ззсо про COVID – 19.

       Наприкінці тижня проходить звітна телефонна конференція, учителі надсилають у групу звіти про роботу за тиждень, які далі узагальнюються директором школи.

       Відбувається постійна комунікація з куратором школи Козак Л.О., яка надсилає повідомлення та аналізує роботу колективу у шкільній вайбергрупі.

       Учитель початкових класів Мороз О.М.  стала активним учасником обласної групи  «Початкова школа Вінниччини», яку заснували О.Лесіна та Н. Гальчевська, де мала змогу поділитися своїми  напрацюваннями стосовно дистанційного навчання у 2 класі НУШ.

       Учитель української мови Титко Г.І. відвідала  вебінаріи :  «Онлайн-тести «На Урок» для дистанційної роботи» за напрямами «ІКТ», «Практичні прийоми»  (тривалість 2 години / 0,06 кредиту ЄКТС), «Вправи з редагування на уроках  української мови в середніх і старших класах» за напрямами «Наскрізні навички», «Предметне навчання» (тривалість 2 години / 0,06 кредиту ЄКТС), «Підвищення рівня цифрової грамотності педагогічних працівників. Можливості платформи «Всеосвіта» для дистанційного навчання»  (тривалість 4 години / 0,12 кредиту ЄКТС). Також  переглянула   пряму трансляцію від МОНу у форматі вчитель – вчителю про дистанційне навчання на тему «Ефективний контент на уроках української мови та літератури для здійснення формувального оцінювання».

        Учитель фізкультури Сковира Ю.І. щоранку протягом тижня надсилає у вайбергрупи кожного класу відеозарядку, руханку. Нагадує про участь у телевізійних руханках  Всеукраїнської школи онлайн за участю улюблених зірок сучасності (А.Домніч). У районній  предметній  вайбергрупі  «Фізкультурники Тиврівщини» постійно обмінюється  досвідом дистанційного навчання. Інтернет матеріали накопичує у власній групі  «Спорт і фізкультура». Активно спілкується у загальношкільній групі «Пізнайко Школярик» про спорт і здоровий спосіб життя, пропонуючи дітям спортивні тренування, рухливі ігри, зарядку. Практичні завдання доповнює теоретичним матеріалом на спортивну тематику. У роботі активно використовує матеріали  Ютуб каналу «Junior Z». Використовує посилання з Ютуб каналу, сайту «На Урок». З настанням теплої пори і ігор на свіжому повітрі наголошує на попередженні травматизму. Користується відеоуроками для школярів «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту».

      Учитель початкових класів  Дзіканова О.В. здійснила відео перегляд вебінару "Огляд практик дистанційного навчання НУШ" І.Большакова.

       Шкільний бібліотекар  - вихователь ГПД Бобик М.М.  організувала фотоконкурс "Моя найкраща робота з LEGO".  Діти були залученні до флешмобу "Згадай своіх прабабусь та прадідусів---учасників Другоі Світовоі війни (діти викладали своі ррзповіді та фото у групу "Пізнайко"). Запущений фоточелендж "Хочеш мати друга--сам другом будь" (діти висвітлювали фото зі своіми друзями). Нею проведена естафета пам'яті "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" до Дня Перемоги (фото,малюнки, привітання  дітей ). Була відкрита поетична онлайн світлиця, присв'ячена Дню Матері "Слова найкращі - то для тебе, мамо!"(слова любові, малюнки, листівки виготовлені дітками).

        Учитель математики Титко В.І. дистанційно підвищив  кваліфікацію  під час вебінару «Онлайн – тести як інструмент перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного навчання» (тривалість 2 години / 0,06 кредиту ЄКТС),   удосконалює педагогічну майстерність, переглядаючи цікаві навчальні матеріали на різних освітніх платформах. Багато часу приділяє наповненню шкільного сайту, розміщенню на ньому  необхідних матеріалів: наказів, індивідуальних планів, новин.

 Щотижня матеріали дистанційної роботи узагальнюються учителями у  особистих папках та директором школи у загальношкільній папці «Карантин».

         Проведена робота по впорядкуванню шкільного сайту, сайт наповнюється своєчасно новинами про шкільні заходи. У папку на сайті «Карантин» розміщуються накази  по школі в період карантину, дистанційні завдання, звіти про роботу. Назви розділів згідно ст.30 Закону «Про освіту» відповідають переліку обласної презентації про сайти.

        По школі видано і доведено до відома працівників, розміщено на сайті накази :

-          Від 17.04.2020 р. № 25 «Про проведення підсумкового оцінювання та організоване завершення 2019-2020 н.р. »

-          Від 24.04.2020 р. № 26 «Про продовження  карантинних заходів у школі до 11.05.2020 р.»

-          Від 24.04.2020 р. № 27 «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на запобігання та  протидію булінгу (цькуванню у школі)»

-          Від 07.05.2020 р. № 28 «Про продовження  карантинних заходів у школі до 22.05.2020 р.»

-          Від 07.05.2020 р. № 29 «Про відзначення Дня памяті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

         Засідання педагогічної ради школи планується  орієнтовно на  27-28.05. щодо підсумків дистанційного навчання учнів 1-8 класів, переведення 1-3 класів до наступних класів, переведення учнів 4 класу до 5 класу основної школи, переведення учнів 5-8 класів до наступних класів, нагородження Похвальними грамотами учнів 3-8 класів.

          Педагогічним працівникам буде запропоновано після 25.05. заповнення класних журналів згідно календарного планування і розкладу, виставлення оцінок дистанційного навчання,  семестрової та річної, заповнення електронних табелів.

       Весь техперсонал (3 працівники ) починаючи з 2020 р. були :

З 07.02. по 16.02. (10 календарних днів) – за власний рахунок

З 16.03. по 27.03. (10 робочих днів) – оплата 23

З 23.04. по 11.05. (11 робочих днів) – оплата 23

 

.      У звязку із продовженням карантину до 22.05. техпрацівники продовжуватимуть перебувати на оплаті  23 від заробітної плати з 12.05. по 22.05. (9 робочих днів) . Наказ буде направлено до бухгалтерії . 

 

Директор    школи                                                 Т.І.Сковира

 

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ С ЖАХНІВКА

 

вул. Молодіжна 22, с. Жахнівка, 23350  тел.2-41-24,  e-mail: zhahnivka@ukr.net код за ЄДРПОУ 26233960

 30.04.2020 01-2145

 

 Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу

 

 загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

   З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

Клас

Кількість учнів у класі

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

Шкільний сайт

Член Viberгрупи класу

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

1

7

7

6

1

2

7

7

7

0

3

8

8

7

1

4

8

8

6

2

5

11

11

10

1

6

6

6

6

0

7

9

9

8

1

8

5

5

5

0

 

      Індивідуальні плани до 11.05. Складено та направлено учителями для розміщення на сайті, щоденний витяг з планів дається у групи класів.

Окрім традиційно відпрацьованих комунікацій і шляхів дистанційного навчання, форм та методів роботи учні спільно з учителями переглядають, уточнюють, обговорюють відеоуроки у Всеукраїнській школі онлайн для 5-8 класів згідно надісланих тижневих планів по кожному класу. Учні 1-2 класів  НУШ теж працюють поряд із телешколою. Розпочато перегляд  з 28.04. уроків учнями 1-4 класів на спецканалах ТБ у вівторок та четвер з 9.00. до 10.00. з чотирьох предметів.

     Вхідні документи своєчасно доводяться у групі або індивідуально учителям.

     Двоє учнів зареєструвались у кінцевому онлайн  «Колоску» .

Як доповнення до уроків учителі надсилають голосові повідомлення із розясненням складних тем, дають індивідуальні консультації по телефону учням та батькам. Наприкінці навчального року календарно-0тематичним плануванням передбачені різні види контролю. Тому учителі вже виробили гнучкий графік проведення перевірних робіт : в одному класі не більше 2-х робіт на тиждень та не в один день.

 

      Активною є позаурочна роботу. До Дня вшанування жертв Чорнобельськоі трагедіі 26.04. – 27.04.у загальношкільній групі «Пізнайко Школярик» розміщено інформаційні матеріали "Біль Чорнобиля" . Проведено шкільну естафету слів вдячності ліквідаторам ЧАЕС та пожежникам,які рятують зараз нас від пожеж в зоні відчуження. Цікавим був флешмоб "Я залишаюсь вдома не один".

         У рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності розміщено презентаціі " Уроки обережності" про правила користування побутовими приладами, матеріали  щодо протипожежноі та техногенної безпеки нашої країни. Висвітлено матеріали до Міжнародного Дня праці 28.04. 2020 р. Голова профкому роздала медичні захисні маски кожному члену первинної профспілкової організації.

         Щоденно  у групі педагогів дбаємо про доброзичливий психологічний мікроклімат, запобіганняя перевантаженню учителів та учнів, приємні ранкові привітання та підбадьоруючі листівки.

          Для цікавого дозвілля  організували Фоточеллендж "Моі  квітучі дерева" (до памятки"Буяє весна білим цвітом"). Учні  включились у фотоестафету  працьовитих діток "Я маленький помічник».

Усі матеріали одночасно висвітлюються у соцмережі ФБ.

Проведено віртуальні екскурсіі визначними місцями Вінниччини.

       Усі   учасники освітнього процесу здорові. Скарг та звернень від батьків не надходило.

        На початку тижня директор спрямовує роботу колективу вцілому,ьакцентує увагу на основних питання навчаня, безпеки, контролю за дітьми СЖО, дотриманні карантинних заходів.

       Щопонеділка учням надсилається 15-хвилинна учнівська лінійка: відповідальее ставлення до дистанційного навчання, безпека вдома, дотримагння карантинних заходів, організоване завершеннятнавчального року,шляхи оцінювання, проведення перевірних робіт, підсумок участі  у позаурочних заходах.

        Наприкінці тижня проходить звітна телефонна конференція, учителі надсилають у групу звіти про роботу за тиждень, з яких комплектується загальношкільний звіт.

        Протягом тижня проведено коригування шкільного сайту, доповнено 4 розділи щодро протидії булінгу, Положення про академічну доброчесність виділено в окрему категорію. Стан сайту задовільний.

        По школі видано та доведено до відома у вайбергрупі педагогів накази про завершення навчального року та підсумкове оцінювання, про прродовження карантину до 11.05., про затвердження  Плану заходів щодо протидії булінгу у школі.

       Голова ШМО учителів початкових класів Величко Н.М. 30.04. взяла участь у районній телефонній конференції  під керівництвом Жилінської Т.О. з питань завершення навчального року у початкових класах. Провели у школі таку ж інформаційну конференцію для усіх учителів, які викладають у початкових класах.

     Проведено аналіз наявних отриманих підручників  у бібліотечному фонді. Пройде звірка з учителями, класними керівниками, з накладними про отримання бібліотекарем підручником та буде сформовано загальний аналіз .

     Щотижня матеріали дистанційної роботи узагальнюються учителями увласних та директорм школи у загальношкільній папці «Карантин».

Жахнівська сільська рада передала до УОМС рішення сесії від 06.04.2020р. про надання  згоди - дозволу на створення філії загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка до опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Тиврів.

 

Директор    школи                                                 Т.І.Сковира

 

 

24.04.2020 01-2143

 

Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

 

           З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

 

Клас

Кількість учнів у класі

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

Шкільний сайт

Член Viberгрупи класу

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

1

7

7

6

1

2

7

7

7

0

3

8

8

7

1

4

8

8

6

2

5

11

11

10

1

6

6

6

6

0

7

9

9

8

1

8

5

5

5

0

 

       На сайті школи створено у навігації категорію «Карантин», до якої розміщуються дистанційні завдання з предметів по класах, накази по школі в період карантину, звіти про роботу колективу. Продовжують діяти  Viber групи по класах, дозвілева група «Пізнайко Школярик», «Педагоги Жахнівської школи». Учителі продовжують працювати, обмінюватись доробками у районних предметних групах «Педагог-організатор», «Фізкультурники Тиврівщини», «Голови ПК», районній групі учителів початкових класів.

       Учні 5-8 класів користуються  відеоуроками  Всеукраїнської школи онлайн, учні 1-2 класів відвідують відеоуроки НУШ.

       Педколектив  у власних домашніх «Класних журналах» веде  облік  навчальних досягнень учнів щоденно, накопичує поточні та тематичні оцінки, доводить до відома учня індивідуально у особистих сторінках.

       Усі   учасники освітнього процесу здорові. Скарг від батьків не надходило,  технічні труднощі вирішуються індивідуально.

        Працівники обслуговуючого персоналу займались санітарним прибиранням внутрішніх приміщень, прибиранням пришкільної території, впорядкуванням квітників, побілка бордюрів і дерев, благоустрій спортмайданчика, догляд за вазонами та чергуванням у школі. Кожен день звітують фотоматеріалами у вайбергрупу "Техпрацівники школи". Замовили у смт Тиврів  ФОП В.Макогона будматеріали для кабінетів і з 21.04.2020 р. розпочали поточний ремонт 4 класу (майбутнього 1 класу нуш) - винесли меблі, зробили побілку стелі. Спланували під час карантину провести поточний ремонт усіх  навчальних приміщень.

        Проведено співбесіди про необхідність економії бюджетних коштів, тому  технічні працівники з 23.04.2020 р. перебуватимуть  на оплаті праці у розмірі 23 заробітної плати до 11.05.2020 р. (11  робочих днів). Відповідний наказ від 22.04.2020 р. № 15-к направлено до бухгалтерії.

     Дистанційно проведено 21.04. огляд стану спортивних споруд у телефонному режимі у присутності учителя фізкультури та технічних працівників (які займались їх впорядкуванням),  членів комісії (у телефонній конференції), оформлено відповідні акти, які будуть підписані по закінченні карантину.

         Проведено огляд шкільного сайту, стан задовільний, внесено ряд доповнень.

      Щопонеділка у колективі у вайбергрупі  проводиться  організаційна виробнича нарада. За підсумками районної телефонної конференції головне надсилається голосовим повідомленням. Щопятниці у телефонній конференції підводяться підсумки роботи колективу за тиждень. Окрім цього, щопонеділка до учнів школи надсилається голосове звернення на загальношкільну лінійку від директора школи.

            Опрацьовано лист МОН Україи від 16 квітня 2020 року № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», готуються відповідні накази по школі і про продовження карантинних заходів до 11.05.

        Педагоги вкінці  тижня звітують у районні та у  шкільну групу, звіти узагальнюються у загальношкільну папку  «Карантин». Зведений звіт розміщується на сайті школи.

      Проведено ряд виховних заходів до Дня Землі малюнки та трудові десанти «Ми за чисте довкілля», малюнки та агітаційні плакати «Збережемо планету від пожеж». Описи та  фофтоматеріали надсилаються щопонеділка Панченко О.О., новини виставляються на сайті.

       Тісно співпрацюємо з куратором школи Козак Л.О., дотримуємось рекомендацій РМО, нормативно-правових документів органів управління.

Директор школи                                                       Т.І.Сковира

 

 

22.04.2020 01-2141 

 

 

Звіт про роботу технічного персоналу   загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка

  на період карантину

Весь техперсонал до 27.03.2020 р. перебував на оплаті праці в розмірі  2/3 від заробітної плати. У школі з техперсоналу: Колодій Н Г прибиральниця, Красовська Л В прибиральниця, Сидорук О В кухар займались санітарним прибиранням внутрішніх приміщень, прибиранням пришкільної території, впорядкуванням квітників, побілка бордюрів і дерев, благоустрій спортмайданчика, догляд за вазонами та чергування у школі. Кожен день звітують фотоматеріалами у вайбергрупу "Техпрацівники школи". Замовили у смт Тиврів  ФОП В.Макогона будматеріали для кабінетів і з 21.04.2020 р. розпочали поточний ремонт 4 класу (майбутнього 1 класу нуш) - винесли меблі, зробили побілку стелі. Спланували під час карантину провести поточний ремонт усіх  навчальних приміщень.

 У звязку із продовженням карантину у школі  до 11.05.2020 р.  технічні працівники з 23.04.2020 р. перебуватимуть  на оплаті праці у розмірі 23 заробітної плати до 11.05.2020 р. (19 календарних днів).

 

 Директор школи                                            Т.І.Сковира

 

16.04.2020 01-2140 

Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка в умовах карантину

       

 З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання :

 

 

Клас

 

Кількість учнів у класі

 

Джерела отримання інформації про дистанційне навчання

 

Шкільний сайт

 

Член Viberгрупи класу

 

Телефонний зв'язок , доставка завдань додому

 

1

 

7

 

7

 

6

 

1

 

2

 

7

 

7

 

7

 

0

 

3

 

8

 

8

7

 

1

 

4

 

8

 

8

 

6

 

2

 

5

 

11

 

11

 

10

 

1

 

6

 

6

 

6

 

6

 

0

 

7

 

9

 

9

 

8

 

1

 

8

 

5

 

5

 

5

 

0

 

        Примітка : у сім’ях СЖО (Мостові, Бернади , Круглікови) 6 дітей охоплено навчанням через телефонний зв’язок, їм доставляють завдання від вчителів батьки однокласників.

      Хворих учнів немає. Хворих учителів та технічних працівників немає.

      Учителі школи  працюють за  індивідуальними планами дистанційної роботи, розміщеними на шкільному сайті. Індивідуальні плани учителів складаються відповідно календарно-тематичному плануванню з предметів.  Для цього  учителі 1-4 класів сформували вайбергрупи кожного класу, куди розміщують щоденні завдання згідно розкладу. У 5-8 класах класні керівники сформували вайбергрупи кожного класу, куди предметники скидають завдання згідно розкладу . Для учнів у разі відсутності інтернет покриття учителі передають завдання по телефону. Учителі доповнюють завдання з предметів відеоуроками, відеотренувннями, роликами, тощо. Усі учні повідомлені про роботу Всеукраїнської школи онлайн (розклад, час, телеканали, теми доведені до відома учнів і їх батьків) переглядають разом з батьками, обговорюють з учителями. Учням подобаються  інноваційні, оригінальні з використанням ІТ технологій уроки, руханки, музичні заставки між уроками, присутність відомих особистостей, шоузірок, тощо. Проте темп уроків швидкий, уроки короткі, не вистачає телевізорів у багатодітній сім’ї. Зворотній зв’язок здійснюється у вайбергрупах через фотороботи, відеочитання, телефонні конференції . Претензій та скарг з боку батьків та учителів немає. Проблематичні ситуації вирішуються в індивідуальному порядку.

           Педагоги звітують індивідуально в телефонному режимі, під час  загальношкільних телефонних конференцій та письмово у вайбергрупі «Педагоги Жахнівської школи» про організацію освітнього процесу та дитячого дозвілля. Під час таких бесід здійснювався аналіз проведених уроків, вибору форм передачі завдань, кількісного охоплення  інтернет і телефонним зв’язком, зворотнього зв’язку, можливості перевірити учнівські роботи, обліку навчальних досягнень, ведення учнівської та вчительської документації, використання освітніх платформ, наявності в учнів і батьків можливих засобів і технологій, стану  фізичного і психологічного здоров’я дітей , їх місцеперебування за відсутності дорослих, дотримання протиепідеміологічних заходів сім’єю.

  Традиційна щопонеділкова виробнича нарада  цього тижня пройшла у форматі телефонної конференції (економія часу, відпадає потребa великих дописів кожного педагога, живе спілкування, оперативне реагування  і вирішення поточних питань, обговорення старанності учнів у присутності класних керівників, вироблення спільних шляхів розвязання загальних питань).

 

  Для учнів директор школи  готує голосове повідомлення  на щопонеділкову загальношкільну лінійку і направляє у загальношкільну групу  «Пізнайко Школярик» та класним керівникам для розповсюдження серед учнів і батьків. Окрім цього, директор тримає на контролі роботу вайбергрупи кожного класу, з кожного предмету, активність учнів та батьків.

 

  Класні керівники  таким чином  проводять години спілкування з класом,  батьківські збори), інструктажі з БЖД, профілактичні бесіди та просвітницька робота з попередження поширення інфекційних захворювань, дитячого травматизму, з пожежної безпеки.

 

  Активна участь учнів і педагогів у масових челенджах та акціях, яка висвітлюється у соцмережах (відповідальна педагог-організатор Мороз О.М. )

 

   На сайті школи (відповідальний учитель інформатики Титко В.І.) у навігації в категорії «Карантин» висвітлені дистанційні завдання з усіх предметів усіх педагогів, накази, атестація. Новини щодо запровадження карантину, організації дистанційної роботи, із проведених виховних розважальних пізнавальних заходів  систематично висвітлюються у розділі «Новини ІІ семестру».

 

  Усі матеріали педагогічними працівниками систематизуються та накопичуються у папках «Карантин».

 

   13.04.2020 р. директор провела виробничу нараду у режимі телефонної конференції  із технічними працівниками (членами вайбергрупи «Технічні працівники школи») щодо  роботи протягом поточного тижня. Обслуговуючий персонал побілили бордюри, дерева перед школою, просапали квітники, згребли листя, на пришкільному подвірї. На спортивному майданчику прибрали сміття, перекопали стрибкову яму. У підвальному приміщенні триває прибирання у овочевому відділенні (місце для збереження овочів від батьків), у приміщеннях для укриття учасників освітнього процесу, у відсіках  для зберігання дров. Техперсонал щоденно звітує про роботу, присилає фото.

 

 

Директор школи                                            Т.І.Сковира

 

 

03.04.2020 01-2133

 

 

 Аналіз дистанційної роботи педагогічного колективу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Жахнівка в умовах карантину

 

 

  На виконання  нормативно-правових документів  МОНУ, Департаменту освіти і науки ВОДА, управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА  з початку карантину по школі видано накази :

 

  Від 11.03.2020 р. № 18 «Про запровадження карантину у школі»

 

   Від 16.03.2020 р. № 21 «Про  організацію дистанційної роботи  у школі під час карантину»

 

   Від 25.03.2020 р. № 22 «Про  продовження карантинних  заходів у школі»

 

   12.03.2020 р. проведено засідання педагогічної ради (протокол №5 від      12.03.2020 р.) «Про дистанційну роботу в умовах карантину» (вибір дистанційного навчання і його технологій, засобів дистанційного навчання, перелік предметів , формат комунікацій між працівниками, учнями, батьками, ведення документації, облік навчальних досягнень, психологічний супровід здобувачів освіти, просвітницьку роботу щодо попередження поширення  інфекційних захворювань , контроль за дотриманням прав дітей в умовах карантину).

 

     На вхіднику школи розміщено оголошення про запровадження карантину у школі. Доводиться до відома відвідувачів, що на час карантину  діє заборона на відвідування закладу освіти здобувачами освіти, на  проведення масових заходів, тощо. Попереджається, що працівникам школи можна заходити і працювати в установі лише в масках, рукавичках, дотримуватися дистанції 1-2 метри.

      4 сезонних кочегари, економлячи енергоресурси, здійснювали  опалення школи протягом карантину, звільнені 31.03.20 р. у зв’язку із закінченням опалювального сезону.

      2 прибиральниці і 1 кухар перебували на оплаті 23 заробітної плати вдома з  16.03.20 р. по 27.03.20 р. З 30.03.20 р. працюють над санітарним прибиранням приміщень, благоустроєм пришкільної території, несуть чергування у школі за відсутності інших працівників. Для оперативного керівництва техпрацівниками створено   вайбергрупу «Технічні працівники».

  З числа  61 учнів 1-8 класів  школи  усі учні  охоплені дистанційною формою навчання. Учителі школи  працюють за  індивідуальними планами дистанційної роботи, затвердженими директором школи і розміщеними на шкільному сайті. Індивідуальні плани учителів складаються відповідно календарно-тематичному плануванню з предметів.  Для цього  учителі 1-4 класів сформували вайбергрупи кожного класу, куди розміщують щоденні завдання згідно розкладу. У 5-8 класах класні керівники сформували вайбергрупи кожного класу, куди предметники скидають завдання згідно розкладу .

       Хворих учнів немає. Хворих учителів немає.

       Учителі навчальних предметів щоденно звітують  усно в телефонному режимі та письмово у вайбергрупі «Педагоги Жахнівської школи» про організацію освітнього процесу та дитячого дозвілля. Під час таких бесід здійснювався аналіз проведених уроків, вибору форм передачі завдань, кількісного охоплення  інтернет і телефонним звязком, зворотнього звязку, можливості перевірити учнівські роботи, обліку навчальних досягнень, використання освітніх платформ, наявності в учнів і батьків можливих засобів і технологій, стану  фізичного і психологічного здоровя дітей , їх місцеперебування за відсутності дорослих, дотримання протиепідеміологічних заходів сімєю.

 

       Учитель початкових класів Дзіканова О.В. у  1 класі дистанційно  навчає усіх учнів. У 1 учениці Мостової А.-М. відсутній інтернет та доступ у соцмережу viber, тому спілкування відбувається у телефонному режимі. Завдання для класу відправляються у соціальну мережу viber, всі учні мають можливість перегляду відеоуроків , картки з завданнями, музичні матеріали , майстер-класи .Зворотній зв'язок підтримується у формі фото-звітів та телефонних розмов. На період карантину з 12.03-24.04 було розроблено індивідуальний план навчання під час карантину. Підбирається дидактичний матеріал, котрий розміщується у viber та розсилається учням. Здійснюється профілактична робота  у формі роз'яснень, попереджень , ілюстративних матеріалів щодо запобіганню, причин, небезпеки  та захисту від захворювання на COVID 19. Роботи  учнів перевіряються та оцінюються вербально ( у формі подяки, побажань, стимулювання та рекомендацій).Також здійснюються консультації батьків учнів 1класу щодо виконання завдань.

 

 

Учитель початкових класів Мороз О.М. у 2 класі зареєструвалася і використовує на практиці платформи для дистанційного навчання Moodle, Matific, Gios. Учні і батьки активно підключилися до дистанційного навчання. В персональному комп' ютері створена папка " Карантин. Дистанційне навчання". В цій папці матеріали по охопленню другокласників дистанційним навчанням( відеоуроки, фото та відео звіти учнів.) За допомогою телефона в режимі конференції проводилися уроки : українська мова ("Однозначні та багатозначні слова", " Слова- омоніми", " Спільнокореневі слова"), математика ("Ознайомлення з дією ділення та множення", " Добуток, частка", " Прості і складені задачі"). Проводилися відеоуроки, присвячені творчості Ліни Костенко.

 

 

Учитель початкових  класів Величко Н.М. у 3 класі охопила дистанційним навчанням практично всіх. Завдання отримують у вайбергрупу. З Бернадою Д. із багатодітній СЖО сімї спілкується у телефонному режимі з батьками. Виконані дитячі роботи батьки пересилають на перевірку, учитель вказує, на що звернути увагу, де допущені помилки. З природознавства, Я у світі та основ здоров'я пропонуються відео, матеріали з корисних посилань. Діти виконують завдання з трудового і образотворчого мистецтва. Всі дитячі роботи зберігаються у папці "Дистанційне навчання". Учням передаються твори для читання. Всі діти активно працюють.

 

 

Учитель початкових класів Колібабчук А.Г. у 4 класі у зв'язку із відсутністю у більшості учнів швидкісного інтернету навчання проводить у вайбер-групі 4 класу та у телефонному режимі. У  багатодітній СЖО сімї Бернадів (2 учениці) вайбер відсутній. Усі 8 дітей по можливості охоплені дистанційним навчанням і є зворотний зв'язок. Щодня отримує фото виконаних робіт, на які надсилаються оцінювальні коментарі, виставляються бали. У спілкуванні використовує цікаві завдання гумористичного та пізнавального характеру, ділиться психологічними порадами. Підтримує тісний зв'язок із батьками, які теж активно долучилися до роботи. Як член педколективу бере участь у щотижневій педраді, активно спілкується із колегами для обміну досвідом і отримання методичної допомоги.

 

 

Учитель початкових  класів Величко Н.М. у 3 класі охопила дистанційним навчанням практично всіх. Завдання отримують у вайбергрупу. З Бернадою Д. із багатодітній СЖО сімї спілкується у телефонному режимі з батьками. Виконані дитячі роботи батьки пересилають на перевірку, учитель вказує, на що звернути увагу, де допущені помилки. З природознавства, Я у світі та основ здоров'я пропонуються відео, матеріали з корисних посилань. Діти виконують завдання з трудового і образотворчого мистецтва. Всі дитячі роботи зберігаються у папці "Дистанційне навчання". Учням передаються твори для читання. Всі діти активно працюють.

 

 

Вихователь ГПД , бібліотекар Бобик М.М.  розробила індивідуальний план роботи на період карантину, створила вайбер-групу "Пізнайко  Школярик", до якої приєднались вчителі, батьки та  учні 1-8 класів. Тут виставляються  повчальновиховні, пізнавальні, прикладні, спортивні, художні, творчі, літературні, валеологічні, музичні завдання, ігри, розваги, руханки, відеоролики для активного відпочинку і дозвілля дітей. Працює відповідно річного плану роботи бібліотеки та займається підбором методичноі літератури для класних керівників та навчальних предметів. Використовує інтернетресурси  ютуба, рекомендує читати електронні книги. Запустила челендж  «Моя улюблена книга»(фото з книгою), «Мій найкращий птах» до дня птахів, «Естафета гумору», конкурс малюнків до дня птахів "Найулюбленіший птах". Розміщувала в соц.мережі ФБ малюнки  національноі символіки . Є членом районної групи «Педагоги-організатори» , куди направляє свої звіти, ідеї і пропозиції.

 

  Продумано організували дистанційне навчання  учитель української мови і літератури Титко Г.І. та учитель математики Титко В.І. Учні мають можливість переглянути відеоуроки, презентації, виконати онлайн тести.    Щоденно здійснюють консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання в телефонному режимі, надсилають домашні завдання в групи за розкладом, здійснюють пошук цікавих, актуальних онлайн матеріалів для учнів. Виконані роботи, надіслані учнями у групи чи особисті повідомлення, голосові чи відеоповідомлення щоденно перевіряються, даються коментарі до кожної роботи, надсилають їх в особисті повідомлення, виставляють оцінки в особистий  «Журнал успішності учнів під час карантину». Педагоги створили освітню платформу Classroom, де можна активно, по – сучасному здійснювати освітній процес. Та можливість здійснювати дистанційне навчання на цій платформі серед учнів нашої школи мають лише кілька учнів. Для налагодження ефективних способів спілкування з учнями і батьками створили вайбер – групу «Наш 5 клас» . Тут  обговорюють важливі питання  здоров’я учнів, навчання. Батьки мають  можливість ознайомитися з різними просвітницькими матеріалами про коронавірус, надсилаються усі можливі матеріали про епідеміологічну ситуацію в Україні, актуальні поради психолога, які надсилає Мосієнко С.А. Діти активно виконують домашні завдання, фото виконаних робіт надсилають у групу. Як класний керівник Титко Г.І. веде облік  надісланих завдань, якщо учень не надсилає роботи, телефонує до батьків чи учня, з’ясовує причину. Не залишається поза увагою виховна робота. У групі  вітають  з Днем  народження, з релігійними святами, нагадуючи звичаї та традиції рідного краю, державними святами, обговорюють сучасні події в світі та Україні, залучаються до флешмобів та челленджів: «Зроби це сам», «Улюблена справа», «Домашні улюбленці», «Зроби фото з книжкою», «Намалюй пташку». Усі діти приєднані до групи «Пізнайко Школярик», де отримують цікаві поради для проведення дозвілля. Учителі надсилають повідомлення для ознайомлення  батьків та учнів з онлайн уроками для здійснення дистанційного навчання. Проводять індивідуальні розмови з батьками щодо допомоги дітям у навчанні, проведення вільного часу, улюблені заняття дітей,   вибір зручних форм дистанційного навчання . Учителі опрацювали інструкції  та рекомендації  МОНУ, УОМСУ, дирекції школи щодо здійснення дистанційного навчання. Створили вайбер – групи  учнів для дистанційного навчання: «Наш 5 клас», «6 клас: мова та література», «7 клас: мова та література», «8 клас: мова та література».  Використовують платформи дистанційного навчання: «Всеосвіта», «На урок», «Освіторія», матеріали з Ютюбу. Щоденно здійснюють консультації з учнями і батьками з питань дистанційного навчання в телефонному режимі, надсилаю домашні завдання в групи за розкладом, здійснюю пошук цікавих, актуальних онлайн матеріалів для учнів. Проводяться телефонні конференції з учнями, індивідуальні  телефонні розмови для пояснення навчальних тем.  Батьки активно долучаються до здійснення дистанційного навчання.  Прослухала та отримала сертифікат таких вебінарів: «

Практичні поради щодо організації дистанційного навчання під час карантину», «Вправи з редагування на уроках української мови в середніх та старших класах», «Використання он лайн – тестів у роботі з батьками».  Здійснюється підготовка матеріалів для проведення методичного об’єднання вчителів суспільно – гуманітарного циклу в онлайн  режимі. На персональному комп’ютері  створена папка «Дистанційне навчання на карантині», де зберігаються усі матеріали: індивідуальний план, відеоматеріали, фото учнівських робіт. Разом з цим, як учитель інформатики, Титко В.І. під час карантину відповідає за розміщення належної та необхідної інформації на сайті школи, робить це відповідально та своєчасно.

 

 

      Учитель фізичної культури Сковира Ю.І. працює за індивідуальним планом дистанційної роботи на період карантину, складеного на основі  діючих програм і календарно-тематичного планування , фізичних та матеріальних можливостей учнів. Враховуючи  сільські умови проживання учнів  і  можливість займатись руховою активністю на приватному подвір’ї, підбираються рухливі ігри, завдання з легкої атлетики, мініфутболу у 5-8 класах. У початкових класах  акцентується увага на загальнорозвиваючих вправах, даються  посильні завдання , які можна виконувати без допомоги батьків при наявному домашньому інвентарі та ігровому обладнанні. Дітям рекомендовано займатись стройовими вправами, бігом, рухливими іграми, які згуртовують сімю. Даються творчі завдання – займатися домашнім чирлідінгом, оздоровчими вправами, вести здоровий спосіб життя. Якщо  вдома є багато членів сімї, то пропонуються командні заняття, можна влаштовувати міні спортивні змагання, естафети. Учнів зобов’язує виконувати комплекс вправ ранкової гімнастики, ходьбу. Разом з тим для учнів підбираються і диференційовано розсилаються у вайбергрупи класів інтеренетпропозиції: спортивні ігри, розваги, зарядка, музичні руханки, гра в шашки, фітнесролики, відеотренування. Багато спортивного матеріалу використовує  з Ютубканалу. Учитель надає учням рекомендації відвідувати  спортивні сайти за посиланнями  відеоканал UA-новини футболу України, футбол онлайн. Рекомендує слідкувати за спортивними новинами  Інформаційного агентства «Спорт України» - sport.ua. epkznu.com. Багато теоретичного матеріалу можна почерпнути у презентаціях з різних модулів на  платформах   naurok.com.ua, svitpp.com.ua, epkznu.com. Учитель фізкультури  є членом шкільної вайбергрупи «Пізнайко Школярик», куди надсилає матеріали  для  спортивного дозвілля (руханки, ігри, зарядку, танці, фітнес, тренування). Працює у районній  предметній  вайбергрупі  «Фізкультурники Тиврівщини» , дотримується  Методичних рекомендацій щодо організації дистанційного навчання з фізичної культури з учнями ЗЗСО  Тиврівського району (додаток до наказу УОМС від 30.03.2020 р. № 88). Матеріали дистанційної роботи учитель упорядковує у папці "Карантин" (презентації, інтернетматеріали, індивідуальний план дистанційної роботи). Знаходиться на телефонному звязку із учнями школи.

 

 

      Учитель природничих предметів  Красівська О.В. створила вайбергрупу а «7 клас» , до якої доєдналися всі вчителі – предметники та учні. Учні  7 класу отримують завдання кожного дня за розкладом. До 19.00. учні присилають фото з виконаними завданнями. Виконанні завдання перевіряються вчителями, проводиться аналіз (оцінки  виконаної роботи у загальну групу не пишуться) . Вірші на пам'ять перевіряються у телефонному режимі. В персональному комп’ютері створена папка «Карантин. Дистанційне навчання», в якій є завдання вчителів та виконані роботи учнів.  Практикувала урок -  телефонну конференцію . Не вдалося приєднатися всім, але  такий урок сподобався дітям і вчителю, тому продовжує і розвиває дану практику.   У Вайбер створена група «7 клас. Батьки», до якої залучені батьки всіх учнів, бабусі. Всю інформацію щодо змін у навчанні, телеуроків, накази МОН та МОЗ, повідомлення  стосовно епідеміологічної ситуації повідомляються 24 години, 7 днів на тиждень. Також у цю групу  надсилається  інформацію від психолога Мосієнко С. А.    Учні та батьки долучилися до групи у вайбер «Пізнайко. Школярик», у якій черпають корисні поради для цікавого дозвілля, беруть участь у флешмобах  «Чиста оселя», «Допоможи рідним», «Зміни себе. Хто це?», «По життю з книгою».  

  Учитель російської мови та зарубіжної літератури , класний керівник  6 класу Аркушенко Ю.І. у зв’язку з відсутністю якісного Інтернету навчання  організувала у  вайбер групах  5-8 класів та об’єднала учнів 6 класу у вайбергрупі «6 клас». Діти отримують різнопланові завдання, є з ними зворотній зв'язок. Щодня діти надсилають фото виконаних робіт, на  які вчителями надсилаються коментарі та відмічається ступінь старанності. Оцінювання учнів занотовує в особистий щоденник. Підтримує з батьками тісний зв'язок, надаючи пізнавальну інформацію та психологічні поради.

 

  Надає дітям різнорівневі завдання, надсилає відео уроки та презентації з життя та творчості письменників. У форматі конференції проводились такі уроки: «слова-синоніми та слова –антоніми у 5класі» та «Ствержувальні та заперечні речення у 6 класі», але у зв’язку з неякісним інтернетом уроки не були продуктивними, не всі учні могли долучитися. Для кращого налагодження дистанційного навчання зареєструвалася на порталі «Мій клас» та «На урок». Цікаві завдання для учнів черпаю з груп «Методичні родзинки зарубіжної літератури» та «Лінгвістичні смаколики». Також підбирає цікаві твори для читання. Переглянула вебінар: онлайн-тести   «На урок» для дистанційного навчання. Є учасником вайбер-групи «Пізнайко Школярик», де виставляє навчальні та виховні відео, цікавинки для всебічного розвитку учнів, заохочує до  читання  різножанрової літератури.

 

 

Учитель історії класний керівник 8класу Безуглий В.В. організував навчання  у  вайбер групах  5-8 класів та керує класним колективом 8 класу  у вайбергрупі «8 клас». Усі учні охоплені дистанційним навчанням, проте інтернет зв'язок невисокої якості. Проводить уроки згідно розкладу. Зв'язок з батьками  постійний, претензій від батьків до педагогів не має.        

 

 

Педагог організатор  Мороз О.М. активно долучилася до вайбергрупи «Педагоги-організатори» району для створення найоптимальніших умов дозвілля учнів під час карантину. Має свій індивідуальний план роботи під час карантину і співпрацює з класними керівниками та учнівською радою школи.

 

 

Зареєстрована в групі " Батьківський портал", що дає змогу знайти багато цікавого для дітей і батьків. Поділилася з батьками психологічними порадами психолога Мусієнко С.А. Щоранку звітує в групу педагогів організаторів про планування на день і після робочого дня про виконання поставлених завдань. Долучилися до фотофлешмобу " Чиста оселя", " Допоможи мамі", " Зміни себе. Хто це?". Активно висвітлює дистанційну роботу учнівського колективу на сторінках Фейсбуку. Підбирає відеоматеріали для майстер-класів " Витинанка", "Великодня писанка", "Краса своїми руками". Організувала у вайбері відеосвітлицю з читання віршів напам'ять "Подих весни", куди діти скидають відео декламування віршів.

 

 

З головою шкільного учнівського самоврядування Нагогою Євгенієм ведеться активне інтернетспілкування і планування всіх заходів. Про це він повідомляє учнівському активу - членам учнівської ради. Разом започатковують  провести гру-квест "Невідомими слідами відомих вулиць"( історичні цікаві факти про життя своєї вулиці).

 

 

       Проводиться  традиційна щопонеділкова онлайннарада при директорові (голосове повідомлення). Відбулось онлайнзасідання педагогічної ради по вибору підручників для 7 класу. Проведено підсумкове  онлайнзасідання шкільної атестаційної комісії. Усі дописи, виступи і повідомлення  доступні і прозорі для усіх членів групи. Класні керівники у такому режимі практикують години спілкування з класом, при чому  на них присутні і батьки (онлайн батьківські збори), інструктажі з БЖД, профілактичні бесіди та просвітницька робота з попередження поширення інфекційних захворювань, дитячого травматизму. Учителі предметники впроваджують уроки, опитування у режимі телефонних конференцій.

 

         Проте виникає ряд труднощів в організації дистанційної роботи. Навчання, спілкування, опитування розтягнене у часі, триває від ранку до пізнього вечора, поки відбудеться зворотній зв'язок і обмін коментарями, завданнями, консультаціями. Покриття інтернету  у різних точках населеного пункту  та у  селах Онитківці, Івонівці, Жахнівка різне. Технічні засоби учнів і батьків різної потужності, не у кожного учня є особистий смартфон. Тому, якщо батьки у відїзді на роботу, дитина вимушена чекати можливості опрацювати навчальний матеріал. Батьки присутні при виконанні роботи учнем, тому не завжди досягається належний рівень самостійності. Більшість сімей багатодітні, це ускладнює дистанційне навчання  дітей при наявності одного батьківського сматрфо

на. Вцілому дистанційна робота удосконалюється , поповнюється досвід учителів, батьків, учнів. Вирішуються питання придбання  батьками сучасних інноваційних засобів навчання для дітей. Проблемні питання своєчасно  коригуються.

 

 

 Директор школи                                            Т.І.Сковира