Матеріально-технічне забезпечення закладу
У ході підготовки до нового 2022/2023 навчального року силами працівників агрохолдингу «Кернел» (благодійна допомога) капітально відремонтовано вхід в укриття (демонтовано бокову стіну спуску в укриття, вимуровано нову стіну, встановлено 3 залізних дверей, замінено покрівлю над спуском в укриття. Працівники закладу освіти виконали поточний ремонт внутрішніх приміщень укриття, їх очистку та побілку. Меценати закладу освіти забезпечили будівельні матеріали для ремонту укриття : Л.С.Мачай надав пісок і транспортні послуги по вивезенню будівельного сміття ; СТОВ «Жахнівка» надали доски для покрівлі укриття; «Кернел» надав камінь для зведення стіни, цемент, залізні двері, шифер для покрівлі.
Директор СТОВ «Жахнівка» Бейхан Т.А. придбав для закладу освіти метало-пластикові двері у вхідник закладу освіти для покращення температурного режиму у вестибюлі та належного облаштування центрального аварійного виходу .
Батьками закуплено контейнери для кожного класу для зберігання необхідних речей, що забезпечують перебування дітей в укритті.
СТОВ «Жахнівка» надали техніку для викошування бурянів на пришкільній території.
Проведено кольорову побілку центрального коридору закладу, переоформлено галерею досягнень. Поновлено куточок безпеки.
Облаштовано евакопункт у закладі освіти, де з початку військового вторгнення росії в Україну розміщувалися внутрішньо переміщені особи на ночівлю чи тимчасове проживання . Тут облаштовано дві кімнати на 15 осіб, кухню, санітарний куточок.
У ході підготовки закладу до нового 2021-2022 навчального року поліпшено матеріально-технічну базу школи :
1. Заміна розподільчих коробок електроосвітлювальної системи, зіпсованих розеток та вимикачів світла.
2. Заміна електричної автоматики (датчика температури) котла у шкільній котельні.
3. Поточний ремонт навчальних кабінетів (побілка стелі, стін, обклеювання шпалерами, фарбування та лакування підлоги, меблів)
4. Придбання 40 склянок, 40 мілких тарілок, 40 супових тарілок у шкільну їдальню від ФОП Гавриша К.А.
5. Придбання 60 склянок від батьків у шкільну їдальню
6. 2. Придбання 2 вогнегасників ВП 5 від батьків.
7. 3. Поповнення 1 шафою у кабінет художньо-естетичних предметів від вчителя Кудлай Ю.І.
8. 4. Безкоштовне встановлення швидкісного 100 мб інтернету (Qnet) , Wi-Fi.
9. 5. Поповнення деззасобами для обробки рук працівників і робочих поверхонь, ЗІЗ, рідкого мила та серветок для дітей від батьків.
10. Нове накриття навісу над центральними вхідними дверима від ПП Білостенного Р.І.
11. Транспортні послуги для косіння бурянів на пришкільній території від СТОВ «Жахнівка»
12. Дрова 2 куб. м для котельні від БФ «Кернел».
13. Вивезення шлаковідходів з котельні від ФО В.С.Мачая
14. Проведено чистку шкільної криниці від директора СФГ «Беркут» Л.С.Мачая.
У ході підготовки до 2020-2021 навчального року висловлюємо подяку:
- Тиврівській РДА, районній раді, УОМС за забезпечення засобами навчання та меблями і оргтехнікою 1 класу в умовах НУШ
- Жахнівській сільській раді за 10 % співфінансування переліку засобів навчання для 1 класу в умовах НУШ і виділення коштів 5157 грн та забезпечення засобами захисту і обробки в умовах карантину на 2200 грн.
- за допомогу добродіям та друзям школи, працівникам школи та батькам, які надали матеріали і виконали роботи по підготовці до нового 2020-2021 н.р. :
Пірометр – директор СТОВ «Жахнівка» Бейхан Тургай Ахметович на 1900 грн
Столовий посуд в їдальню- директор СФГ «Хліб на щастя» Гавриш К.А. на 2000 грн.
Подарунки першокласникам від благодійного фонду «Кернел» на 3000 грн.
Кабінет початкових класів № 1 (4 клас) - поточний ремонт на 1200 грн від Величко Н.М., нові панелі на стіни 2500 грн, плити на підлогу 7000 грн від благодійного фонду «Кернел», щебінь і відсів від директора СФГ «Беркут» МачайЛ.С. на 500 грн.. від батьків будматеріали на підлогу, панелі 3148 грн.
Кабінет початкових класів № 2 (3 клас) – поточний ремонт від батьків на 1000 грн , заміна 2м труби в опалювальній системі 300 грн.
Кабінет початкових класів № 3 (2 клас )- поточний ремонт від батьків на 400 грн, від Дзіканова О.В. 120 грн.
Кабінет початкових класів № 4 ( 1 клас НУШ ) - поточний ремонт від батьків на 4000 грн, від Колібабчук А.Г. 1000 грн, плити на підлогу 7000 грн від благодійного фонду «Кернел»
7 клас - поточний ремонт на 500 грн у кабінеті математики (кл.кер. Аркушенко Ю.І.), на 200 грн від Титка В.І., обрізка алей на 100 грн
8 клас – поточний ремонт від батьків на 420 грн у кабінеті географії (кл.кер. Красівська О.В.)
9 клас - поточний ремонт від батьків на 450 грн у кабінеті іноземних мов (кл.кер. Безуглий В.В.) , обрізка алей на 100 грн
Спортивний майданчик – викошування майданчика, господвіря, обрізання алеї, вивезення сміття на 500 грн від Сковира Ю.І.
Центральний коридор – фарба на підлогу від арендатора Жахнівського ЗДО на 1388 грн
Батьківська рада (Швидюк Л.Д.) засоби захисту і обробки на 300 грн
Приміщення ГПД - поточний ремонт від батьків 1700 грн, від вихователя ГПД Бобик М.М. на 2400 грн.
Послуги та матеріали від директора школи на 1000 грн.
Викошування бур’янів - техперсонал на 600 грн.
У ході підготовки до нового 2019 – 2020 н.р. виконано робіт та залучено матеріалів :
- Тиврівська РДА, районна раді, УОМС - забезпечення засобами навчання 1 класу в умовах НУШ, виділення коштів на подарункові канцелярські набори першокласникам
- Жахнівська сільська раді - 10 % спіффінансування переліку засобів навчання для 1 класу в умовах НУШ і виділення коштів 4585 грн
Допомога добродіїв, працівників школи та батьків, які надали матеріали і виконали роботи по підготовці до нового 2019-2020 н.р. :
Кабінет початкових класів № 1 (2 клас) - поточний ремонт на 600 грн від Величко Н.М.
Кабінет початкових класів № 2 (1 клас) – поточний ремонт від батьків на 1800 грн та навчально-методичне забезпечення на 1200 грн від Мороз О.М., плити на підлогу від Берхана Тургая на 6400 грн
Кабінет початкових класів № 3 (майбутній 1 клас НУШ)- поточний ремонт від батьків на 3000 грн (кл.кер. Дзіканова О.В.)
Кабінет початкових класів № 4 (3 клас) - поточний ремонт від батьків на 680 грн (кл.кер. Панченко О.О.)
4 клас - поточний ремонт від батьків на 680 грн у кабінеті української мови (кл.кер. Дзіканова О.В.), та на 600 грн від Титко Г.І.
5 клас - поточний ремонт від батьків на 728 грн у кабінеті математики (кл.кер. Бородаєвська В.І.), на 157 грн від Бородаєвської В.І., на 650 грн від Титка В.І.
6 клас – поточний ремонт від батьків на 360 грн у кабінеті географії (кл.кер. Красівська О.В.), та на 100 грн від Красівської О.В.
7 клас - поточний ремонт від батьків на 1400 грн у кабінеті іноземних мов (кл.кер. Безуглий В.В.) та на 200 грн від Безуглого В.В., на 200 грн від Аркушенко Ю.І.., на 400 грн від Шпак У.В.
Спортивний майданчик - поточний ремонт від Сковири Ю.І. на 882 грн
Спортивна зала - поточний ремонт від сільської спортивної команди на 750 грн (Мороз І.П., Крочак В.,Сковира Ю.І.)
Столова зала їдальні – 3 металопластикових вікна від Берхана Тургая на 15000 грн, на 400 грн від Сидорук О.В.
Центральний коридор – гардини від батьків на 3000 грн, фарба на підлогу від Берхана Тургая на 2000 грн
Музей – стенд «Односельці – учасники АТО» від директора СФГ «Хліб на щастя» К.А.Гавриша на 750 грн, доставка від Титко Г.І. на 250 грн.
Вестибюль - гардини від депутата районної ради Робакідзе З.К. на 2000 грн,
Пожежний щит укомплектований від директора СФГ «Беркут» Мачая Л.С. на 3700 грн
Послуги та матеріали від директора школи на 675 грн. Викошування бур’янів, обрізка алей від Сковири Ю.І., Титка В.І., Безуглого В.В. Литвинюка М.О. на 800 грн.
Щорічно :
Фірма «Кернел» на Новорічне свято надає солодкі новорічні подарунки учням 1-9 класів. На святі Першого дзвоника дарує учням 1 класу «Подарункові набори першокласникам». На святі Останнього дзвоника дарує подарунки випускникам 9-го класу.
До дня Святого Миколая у школі учні 1-9 класів отримують солодкі подарунки від місцевих ПП та окремі солодощі за особливі успіхи та активну участь у шкільних і районних заходах.
З метою відзначення особливих творчих успіхів учнів школи вручається шкільна літературна «Шевченківська премія» від директора СФГ Мачая Л.С., щосеместра вручається учнівська стипендія відмінникам навчання від директора СФГ Мачая Л.С., по завершенню навчального року за підсумками «Шкільного екрану добрих справ» вручається грошова винагорода «Найуспішнішому учневі року» та «Найуспішнішій учениці року» від сільського голови Таранюка В.М.
Матеріально-технічна база навчального закладу
на початку 2019-2020 н.р.
Школа має необхідну кількість будівель, приміщень та обладнання для організації освітнього процесу. Школу розташовано в типовому приміщенні. Будівлі навчального закладу підтримуються в належному технічному і санітарно-гігієнічному стані. Школа опалюється власною новозмонтованою мобільною котельнею, яка працює на твердому паливі .
Замінено 3 вікна у кабінеті іноземних мов та утеплено у ньому 48 м.кв. підлоги спеціальними плитами.
Дерев’яні вікна у коридорі школи (10 вікон) не несуть ізолюючої і теплозбережувальної функції і терміново потребують заміни на сучасні металопластикові конструкції.
Протягом року здійснюється своєчасна виплата заробітної плати, надбавок, доплат педагогам .Здійснюється нарахування авансу, винагороди.
Для працівників обслуговуючого персоналу вишукано кошти завдяки клопотанню перед Жахнівською сільською радою за грудень 2018 р. , завдяки фінансуванню Жахнівської сільською ради проведено у вересні-грудні 2018 р. оплату праці кухара шкільної їдальні. У травні-червні 2019 р. працівники обслуговуючого персоналу 100 % перебували у відпустці без збереження заробітної плати тривалістю 14 днів.
Вчасно фінансується енергоспоживання установи. За Інтернет-ресурси сплачують працівники школи та батьки учнів .
За позабюджетні кошти здійснюється ремонт оргтехніки, меблів, естетичне і методичне наповнення внутрішнього шкільного приміщення. Силами працівників закуповуються миючі засоби, прибиральний інвентар, спецодяг і господарчий інвентар кочегарів, бензин і мастила для порізки дров, електролампочки у внутрішні приміщення.
Класні кімнати і кабінети облаштовані відповідно до Положення про навчальні кабінети, укомплектовані меблями, дидактичними, методичними стендами, добре освітлені, мають ТЗН.
Територія знаходиться у належному стані. Приміщення естетично оформлені у єдиному стилі, зі смаком.
Культурно благоустроєне шкільне подвір’я, від кожного класу встановлено декоративні композиції і розбито квітники. Викошено бур’яни, вичищено чагарники, власними силами вивозяться тверді побутові відходи. Територія школи потребує багаторазового викошування бур’янів, тому необхідним є придбання потужної бензокоси.
Багатофункціональні можливості вестибюльної зали дають можливість на високому рівні проводити шкільні культурно-масові заходи і свята, зустріч гостей на семінарах, огляд вчительської і учнівської творчості «Проліски надії».
Батьки є учасниками позакласних заходів, ремонтних і будівельних робіт, доброчинних акцій, які проводяться у школі «Подільський кошик для солдата», «П’ять картоплин», «Серце до серця», «Червоний хрест», «Ярмарок миру». Цього року встановлено енергозберігаючі лед-лампи по всій школі завдяки коштам, зібраним на «Щедрій ярмарці». Батьки оновлюють меблі, осучаснюють інтер’єр класних кімнат, забезпечують здешевлення дитячого харчування шляхом надавання спонсорської допомоги овочами у шкільну їдальню.
На шкільному сайті ведеться інформування про використання батьківських коштів та надання благодійної допомоги школі від громадськості, прозорість фінансування, таблиця видатків на освіту і т.д.
Жахнівська сільська рада виділила кошти на організацію гарячого харчування учнів 1-9 класів протягом усього навчального року .
Необхідним є поповнення школи комп’ютерною технікою, ноутбуками, проектором , обладнання кабінетів початкових класів в умовах НУШ для підвищення ефективності навчального процесу. На засадах 10 % співфінансування Жахнівська сільська рада виділила кошти для забезпечення необхідного обладнання і засобів навчання у 1 класі в умовах НУШ у 2018-2019 н.р. та однією з перших перерахувала кошти на 2019-2020 н.р.
У 1 класі НУШ , де навчається 8 учнів, на допомогу прийшли батьки першокласників. Вони зробили поточний ремонт у класній кімнаті. Принесли з дому 2 м’які крісла у зону відпочинку та м’які іграшки. Придбали бокси для зберігання індивідуальних наборів Лєго-систем. Встановили фліп-чарт для викладання вивчених літер , цифр, складання слів, написання їх маркером. На простінку між вікнами розташовано «Абетковий садочок» для вивчених літер. Подбали батьки про індивідуальну папку (портфоліо) кожному учневі для накопичення робіт дітей по тематичних тижнях. Цікавим придбанням від батьків став сучасний м’який гумовий конструктор на присосках, мозаїка-пазли (для складання фігур, обєктів, площин). Придбано комплектуючі частини для встановлення плазмового екрану (кронштейн, переноска, подовжувач, кабель, вилка, ізоляційний короб, тримачі кабелів). Завдяки партнерству з батьками учитель 1 класу залучила батьківських коштів на суму 2800 грн. Завдяки співдружності учителя 1 класу зі спонсорами (ПП, фермерів, ФОП) у класі замінили лед-електролампи, вчепили 6 закритих плафонів, є вішак для одягу. Придбано магніти, кольорове тісто для ліплення, двосторонній кольоровий папір, якісний папір для ксерокопіювання роздаткового матеріалу, м’ячі для ранкових зустрічей. Загалом спонсорська допомога становить 2600 грн. Учитель на власні 1000 грн. видрукувала навчально-методичне забезпечення, виготовила роздатковий матеріал, придбала засоби для організації ігрової діяльності учнів.
Для забезпечення протипожежного захисту необхідним є укомплектування ПЩ, закупівля засобів індивідуального захисту працівників та учнів.
Навчально-методичне забезпечення кабінетів складається
з навчальних програм, підручників, навчальних та методичних
посібників з предмета, типовими переліками навчально-наочних посібників та обладнання загального призначення, зразків навчально-наочних посібників та навчального обладнання та інших засобів навчання. Більшість навчальних кабінетів має паспорт та необхідну документацію (перспективний план роботи, інвентарна книга, інструкція з техніки безпеки), є в наявності навчально-методична та довідкова література, науково-популярна та художня література, тематичні папки , зошити з друкованою основою, наочні посібники, індивідуальні завдання для самостійної роботи учнів, таблиці, карти, стендові експозиції тощо.
Розподіл та збереження засобів навчання і навчального
обладнання здійснюються згідно з вимогами освітніх програм
за розділами, темами і класами.
Завідувачі кабінетів: складають перспективний план оснащення кабінету, забезпечують умови для проведення уроків, сприяють оновленню та удосконаленню матеріальної бази кабінетів, забезпечують дотримання в кабінеті правил електричної та пожежної безпеки, чистоти, порядку, систематично ведуть інвентарну книгу із занесенням до неї відповідних змін про нові надходження, витрати та списання матеріальних цінностей.
Місця зберігання засобів навчання пронумеровані і занесені до інвентарної книги. Усі матеріальні цінності кабінетів обліковані
в інвентарній книзі встановленого зразка, яка прошнурована, пронумерована та скріплена печаткою. Додатково кабінети оснащені: підручниками та навчальними посібниками, фаховими журналами, бібліотечкою суспільно-політичної, науково-популярної, довідково-інформаційної і методичної літератури, матеріалами педагогічного досвіду, розробками відкритих уроків та виховних заходів, інструкціями для виконання лабораторних і практичних робіт, дослідів, спостережень, фізичного практикуму. В кабінетах є стенди державної символіки, інструкції з техніки безпеки та пожежної безпеки, правила роботи в кабінеті, таблиці сталих величин та основних формул, системи вимірювання фізичних одиниць, матеріали до теми наступних уроків, орієнтовні завдання тематичного оцінювання, державної атестації, графік проведення консультацій із предметів. Наявна перевірка контурів заземлення електроспоживачів, оформлено відповідні акти.
Жахнівська школа частково забезпечена сучасною комп’ютерною технікою. У кабінеті математики створено куточок інформатики, у якому облаштовано 1 робоче місце для учнів і вчителя. У кабінеті початкових класів № 2 створено куточок для викладання «Інформатики» в початкових класах. Проте техніка потребує оновлення та постійного ремонту. У школі на даний момент немає ксерокопіювальної техніки.
Школа у всіх приміщеннях має доступ до глобальної мережі Internet, що значно підвищило ефективність проведення навчально-виховних заходів, якість освітнього процесу, забезпечення нормативно-правовими документами, належний документооббіг. Учні теж у школі вільно користуються мережею Internet.
Проте, існує проблема забезпечення сучасною комп’ютерною технікою. Учні не мають змоги вивчати інформатику в повному обсязі. Через застарілі комп’ютери немає можливостей запроваджувати сучасні освітні технології в освітньому процесі.
У школі, з метою попередження дитячого та виробничого травматизму створена відповідна нормативно-правова база. На початку навчального року, напередодні канікул, святкових днів, екскурсій, поїздок, відряджень на конкурси, предметні олімпіади і змагання, районні культурно-масові заходи проводяться цільові інструктажі з БЖД. Відпрацьована програма вступного інструктажу з ОП, БЖД, цивільного захисту, протипожежної та техногенної безпеки . Є перелік інструкцій на весь навчальний рік в рамках ОП та в позаурочний час. Чітко розроблені управлінням освіти, молоді та спорту заходи на навчальний рік з БЖД . Крім цього, в 8-9 класах введено курс «Основи захисту Вітчизни». В листопаді і квітні місяцях у школі масово проводяться тижні знань безпеки життєдіяльності з фіксацією у класних журналах, день ЦЗ, тиждень ОП, тижні БДР.
У школі затверджено План заходів щодо поліпшення пожежної безпеки у школі, запобіганню техногенної катастрофи, надзвичайних ситуацій. Постійно відповідно до сезону чи актуальності питань змінюються матеріали «Інформаційно-довідникового куточка з ЦЗ», «Це потрібно знати кожному, «Це врятує твоє життя».
Обумовлено проведення інструктажів з кожного виду програми з фізичної культури та під час спортивно-масових заходів. Під час викладання предметів з підвищеним рівнем небезпеки (фізкультура, фізика, біологія, географія, хімія, трудове навчання) проводяться відповідні інструктажі з фіксацією у спеціальних журналах обліку. Працівники школи своєчасно отримують відповідні посвідчення про навчання.
На виконання ст.36 Закону України «Про охорону праці», Колективного договору призначено комісію із розслідування нещасних випадків. Організовано роботу із протипожежної безпеки та запобігання нещасним випадкам . Розроблено заходи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Систематизовано в окремій папці матеріали з цивільного захисту .
Є в наявності окремий журнал інструктажів з пожежної безпеки і техногенної безпеки.
На загальношкільних стендах висвітлена інформація про служби і телефони порятунку, поведінку в надзвичайних ситуаціях, при пожежі, першу допомогу та плани евакуації.
В навчальних кабінетах розміщені стенди з ОП,ТБ і БЖД учнів школи під час навчально-виховного процесу з різних розділів програми. У класних журналах ведеться запис про проведення вступного інструктажу на початку навчального року, первинного на кожному першому уроці, цільового на екскурсіях, повторного при різних видах небезпечної діяльності, позапланового при окремих випадках.
Призначено особу, відповідальну за ОП шкільної новозмонтованої котельні. Щорічно видаються накази про початок опалювального сезону і його закінчення. Проблемним є завершення монтажних робіт і здача в експлуатацію з усіма дозвільними документами новозмонтованої котельні . Клопотання про завершення робіт у новій котельні порушено перед начальником відділу освіти, інженером з господарських питань відділу освіти, оформлено відповідні акти із зазначенням необхідних робіт по завершенню опалювального сезону. Термометри та манометри котельні своєчасно подані на повірку.
Перед початком 2018-2019 навчального року та по його закінченні (з метою планування ремонтних робіт) проводився огляд кабінетів з метою визначення стану готовності їх до проведення занять. В кабінетах наявні акти-дозволи на проведення занять, організовано робочі місця педпрацівників, які відповідають нормам охорони праці та правилам техніки безпеки і виробничої санітарії, а також віковим особливостям учнів. Навчальні кабінети оснащені засобами навчання та шкільним обладнанням за єдиними вимогами до упорядкування відповідно до умов їх функціонування.
За останні пять років зроблено :
У 2015-2016 придбано за 7000 грн «АгроІнвестУкраїна» філія с.Стояни ноутбук «Lenovo» та за 3000 грн вчительських коштів придбано проектор «Benq».
У 2016-2017 н.р. перекрито 23 даху школи: над спортивною залою та чотирма кабінетами на бюджетні кошти 400000 грн. За кошти «АгроІнвестУкраїна» філія с.Стояни 18000 грн утеплено горище над спортивною залою та встановлено 1 вихідні двері у спортивно-актовій залі. У спортивній залі встановлено 7 метало-пластикових вікон за бюджетні кошти.
У 2017 р. у всіх приміщеннях підключення до глобальної мережі Internet завдяки спонсору Сіросі Л.В. на 7000 грн. Працівники та учні вільно користуються мережею Internet в режимі «безлім».
У 2017 р. виведено котельню із підвального приміщення та змонтовано нову котельню на 800000 грн. бюджетних коштів. Встановлено 6 метало-пластикових вікон у кабінетах української мови та географії від «АгроІнвестУкраїна» філія с.Стояни на 30000 грн. У вересні-жовтні 2017 р.- реконструкція опалювальної системи школи на 40000 грн бюджетних коштів, заміна труб, промивання і заміна батарей. У кабінет української мови та літератури придбано плазмовий екран на суму 9000 грн. від СТОВ «Жахнівка». За 3369 грн. зібрані учнями, батьками, працівниками школи на «Ярмарці миру», 3000 грн. депутата райради Робакідзе З.К., 2000 грн учителів, 2000 грн. директора СФГ «Хліб на щастя» Гавриша К.А., 1000 грн. директора СФГ «Беркут» Мачая Л.С. придбано музичну техніку на 12000 грн.
У 2018-2019 н.р. від СТОВ «Жахнівка» встановлено 3 метало-пластикових вікна у кабінеті іноземних мов на 15000 грн. Фірмою «Кернел» утеплено підлогу плитами у кабінетах української мови, географії та іноземних мов на 40000 грн. За кошти 3706 грн, зібрані учнями, батьками, працівниками школи на «Ярмарці миру», замінено 35 патронів до електролампочок і 80 ледламп , 7 закритих плафонів на коридорі школи з метою енергозбереження.
Навігація
- Новини 2023/2024 н.р.
- Новини 2022/2023н.р.
- Новини 2020-21н.р.
- Про заклад
- Контакти
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Виховна робота
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Батькам на замітку
- Профілактика булінгу
- ДПА
- Порядок обліку дітей шкільного віку
- Недискримінація у школі
- Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у школі
- Вибір підручників
- Воєнний стан
- Дистанційне навчання
- Освітнє середовище
- Волонтерсьа діяльність
Новини
Контакти
Адреса: Вінницька обл.
Вінницький р-н. с.Жахнівка вул.Молодіжна 22.
Тел.:
Email:zhahnivka@ukr.net